Szukaj
  • dszafarczykinnowac

Zostań studentem Kolegium Europejskiego!

Kolegium Europejskie (College of Europe) rozpoczęło nabór na kolejną edycję studiów podyplomowych w roku akademickim 2020/21. Kandydaci z Polski mogą ubiegać się o stypendia finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Komisji Europejskiej.


Kolegium Europejskie zostało założone w 1949 roku w Brugii (Belgia). W roku 1993 do Kolegium dołączyło Centrum Europejskie Natolin. Uczelnia działa na zasadzie „1 Kolegium, 2 Kampusy” i posiada kampus w Polsce oraz w Belgii. Kolegium jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w studiach podyplomowych z szeroko pojętej europeistyki.


Kandydaci mogą ubiegać się o miejsca na kierunkach:


European Interdisciplinary Studies – studia w kampusie w Natolinie;European Economic Studies, European Law, EU International Relations and Diplomacy oraz European Political and Governance Studies– studia w kampusie w Brugii.


Nauka trwa 10 miesięcy: od września 2020 r. do czerwca 2021 r. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i francuskim.


Termin składania aplikacji upływa 16 stycznia 2020 r. Zgłoszenia należy dokonać tylko i wyłącznie on-line, na stronie Kolegium Europejskiego.1 wyświetlenia

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Damrota 6, 40-022 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: