Szukaj
  • dszafarczykinnowac

Spotkanie informacyjne ws. aplikacji dyplomatyczno-konsularnej

4. kwietnia w Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej w Katowicach odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące aplikacji dyplomatyczno-konsularnej. Gościem specjalnym był J.E. Ambasador Artur Harazim, Dyrektor Akademii Dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.


Podczas spotkania omówione zostały zasady dotyczące naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną oraz wymagania stawiane kandydatom. Rozmawialiśmy również o przebiegu aplikacji oraz możliwościach rozwoju kariery dyplomaty w Polsce.


#ADK2019


Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2019B. Aplikacja przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji i otwiera ścieżkę kariery w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.


Uczestnicy aplikacji zostaną zatrudnieni w MSZ na czas określony 1 roku. Po jej ukończeniu i zdaniu egzaminu uzyskają stopień dyplomatyczny oraz podejmą obowiązki członka służby zagranicznej. W pierwszej kolejności zostaną skierowani do pracy w placówkach zagranicznych RP. Aplikacja dyplomatyczno-konsularna to początek kariery w MSZ!Wymagania względem kandydatów oraz informacje dotyczące edycji 2019B

Informacje o aplikacji dyplomatyczno-konsularnej oraz przykładowe testy wiedzy

Wykaz wymagań i dane kontaktowe na stronie KPRM

Termin składania dokumentów upływa 11 kwietnia 2019 r.19 wyświetlenia0 komentarz

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Reymonta 22, 40-029 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: