• dszafarczykinnowac

Relacja z debaty #RODMonline

Debata #RODMonline zorganizowana przez RODM Katowice, MSZ i Warsaw Institute z udziałem Michała Bruszewskiego oraz Petrosa Tovmasyana.


Światowa pandemia COVID-19, kryzys zdrowotny oraz gospodarczo-społeczny niewątpliwie mają ogromny wpływ na zmiany, które następują w relacjach międzynarodowych oraz sferze ekonomicznej, a co ważniejsze, również w sferze politycznej. Jak będzie wyglądał globalny układ sił w postpandemicznej rzeczywistości? O wpływie pandemii na geopolitykę opowiedzieli:

  • ️ Michał Bruszewski - Publicysta geopolityczny z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim. Autor reportaży o pomocy humanitarnej Kościoła katolickiego w Iraku i na wschodniej Ukrainie. W publikacjach porusza tematykę spraw międzynarodowych i bezpieczeństwa.

  • Petros Tovmasyan - konsultant RODM Katowice, prawnik, politolog, ekspert ds. ekonomii społecznej, rynku pracy, aktywizacji społecznej i zawodowej osób wykluczonych. Koordynator projektów ministerialnych i europejskich. Członek zarządu Klastra Innowacji Społecznych.

Spotkanie prowadził Michał Oleksiejuk, Warsaw Institute.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji wydarzenia!3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie