Szukaj
  • dszafarczykinnowac

Relacja z debaty #RODMonline

Debata #RODMonline zorganizowana przez RODM Katowice, MSZ i Warsaw Institute z udziałem Michała Bruszewskiego oraz Petrosa Tovmasyana.


Światowa pandemia COVID-19, kryzys zdrowotny oraz gospodarczo-społeczny niewątpliwie mają ogromny wpływ na zmiany, które następują w relacjach międzynarodowych oraz sferze ekonomicznej, a co ważniejsze, również w sferze politycznej. Jak będzie wyglądał globalny układ sił w postpandemicznej rzeczywistości? O wpływie pandemii na geopolitykę opowiedzieli:

  • ️ Michał Bruszewski - Publicysta geopolityczny z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim. Autor reportaży o pomocy humanitarnej Kościoła katolickiego w Iraku i na wschodniej Ukrainie. W publikacjach porusza tematykę spraw międzynarodowych i bezpieczeństwa.

  • Petros Tovmasyan - konsultant RODM Katowice, prawnik, politolog, ekspert ds. ekonomii społecznej, rynku pracy, aktywizacji społecznej i zawodowej osób wykluczonych. Koordynator projektów ministerialnych i europejskich. Członek zarządu Klastra Innowacji Społecznych.

Spotkanie prowadził Michał Oleksiejuk, Warsaw Institute.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji wydarzenia!2 wyświetlenia0 komentarz

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Reymonta 22, 40-029 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: