• dszafarczykinnowac

Projekty Międzynarodowe od kuchni!

Uczestniczysz w projektach międzynarodowych i chcesz poszerzyć swoją wiedzę? A może nie masz doświadczenia i zastanawiasz się jak to wygląda od środka? Jeśli odpowiedziałeś ‘TAK’ na któreś pytanie, to wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie!

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach oraz Koło Naukowe International Challenge Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zapraszają na warsztaty dr Alicji Kowalskiej, specjalistki w budowaniu międzynarodowych projektów, która przybliży tę tematykę. Kiedy? → 04.03.2020 O której? → 16:30 Gdzie? → CNTI, UE Katowice (dokładną salę ogłosimy już wkrótce) Jak się zapisać? → wypełnij formularz, klikając tutaj!

Słów kilka o naszej prelegentce: Pani dr Alicja Kowalska - Doktor nauk społecznych, politolog, romanista-językoznawca, adiunkt Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (Katedra Teorii Zarządzania), uczestniczka wielu międzynarodowych programów, autorka polskich i zagranicznych opracowań oraz artykułów naukowych oscylujących wokół zagadnień psychologii społecznej i psychologii zarządzania, stażystka paryskiego Laboratorium Lingwistyki Informatycznej pod Narodowym Centrum Badań Francji, wieloletni pracownik międzynarodowych korporacji (IT&Finance) i firm informatycznych na stanowiskach dyrektorskich i kierowniczych - Head/Senior Manager projektów i departamentów, tranzycji i transformacji serwisów, specjalizujący się w zarządzaniu zasobami ludzkimi i szeroko pojętą antropologią organizacji, pasjonatka neuropsychologii i przetwarzania kognitywnego w infrastrukturze. Do zobaczenia!19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie