• dszafarczykinnowac

Projekt stereoTYPOWI.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach ma przyjemność wspierać projekt społeczny pt. stereoTYPOWI. powstały w ramach platformy Zwolnieni z Teorii.


Parę słów od Zespołu stereoTYPOWI. :


" Naszym podstawowym założeniem jest przedstawienie człowieka w zbiorowości społecznej w sposób indywidualny i niepowtarzalny, skupiając się na jego przeżyciach wewnętrznych i uczuciach.

Poprzez naszą działalność chcemy doprowadzić do wzajemnego, równego i sprawiedliwego traktowania się ludzi.

Pragniemy zainspirować ludzi do samorealizacji poprzez ukazywanie historii osób, które żyją swoją pasją oraz prezentacją szerokiej gamy możliwości takiej samorealizacji. Mamy zamiar poruszać funkcjonujące w społeczeństwie tematy tabu -(wg tezy "nic co ludzkie nie jest mi obce").

Co więcej, naszym celem jest wpłynąć na Polaków w taki sposób, aby dostrzegali realia XXI wieku, rozumieli zmieniającą się rzeczywistość i uświadomili sobie, że podstawą zmiany ogółu jest zmiana indywidualna, która prowadzi do postępu społeczeństwa.

Według celów ONZ, nasz projekt przyczynia się do promowania sprawiedliwego, pokojowego i inkluzywnego społeczeństwa.

Projekt stereoTYPOWI. będzie czynnie działał na platformach mediów społecznościowych, co pozwoli mu osiągnąć szeroki zasięg wśród odbiorców. Planowanymi beneficjentami naszego projektu są osoby posługujące się mediami społecznościowymi, szczególnie platformą YouTube. Z faktu korzystania z nowoczesnych środków komunikacji i przekazu, stereoTYPOWI. mają na celu zaszczepienie młodym, dorosłym oraz tym dojrzałym jednostkom, posiłkującym się Internetem, idei równego oraz sprawiedliwego traktowania innych."


Zachęcamy do śledzenia działań na profilu stereoTYPOWI.!19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie