• dszafarczykinnowac

Prawne i Gospodarcze Aspekty Współpracy z ChRL

Międzywydziałowe Koło Naukowe Kultury i Prawa Chińskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego mają przyjemność zaprosić na pierwszą na Śląsku Ogólnopolską Konferencję Naukową, poruszającą specjalistyczną tematykę prawa i gospodarki Chin.


Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach ma przyjemność objąć patronatem to wydarzenie!


Uniwersytet Śląski prężnie rozwija współpracę z Chińską Republiką Ludową. Obecnie, już nie tylko studenci Wydziału Filologicznego wyjeżdżają na studia do Państwa Środka - coraz częściej są to także studenci Wydziału Prawa i Administracji. Nasza Konferencja jest zwieńczeniem dwuletniej działalności Koła oraz Centrum, ich dynamicznego rozwoju i przemożnego zaangażowania członków.


Celem Organizatorów było skupienie się przede wszystkim na kwestiach praktycznych, stąd Konferencja adresowana jest nie tylko do studentów i pracowników naukowych ale także do przedstawicieli biznesu - małych i średnich przedsiębiorstw. Swoją obecnością zaszczycą nas fachowcy, których działalność naukowa i zawodowa obraca się wokół Chin. Wygłoszone prelekcje dostarczą ogromnego zasobu bezcennych informacji. Będzie to także niepowtarzalna okazja by zadać nurtujące Wa pytania i dowiedzieć się o biznesie z Państwem Środka tego, czego jeszcze nie wiecie.Więcej informacji w wydarzeniu lub na stronie internetowej.

6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie