Szukaj
  • dszafarczykinnowac

Podsumowanie konsultacji obywatelskich ws. przyszłości EuropyW związku z zakończeniem cyklu konsultacji obywatelskich nt. przyszłości Europy z udziałem Ministra Spraw Zagranicznych Jacka Czaputowicza, mamy przyjemność przedstawić Państwu film podsumowujący #DebataoEuropie!️

Ministerstwo Spraw Zagranicznych wciąż zachęca do udziału w konsultacjach obywatelskich o przyszłości, które w Polsce realizowane są wspólnie z siecią 15 Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej.

Również Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w ogólnoeuropejskich konsultacjach na temat przyszłości Europy!

Każdy obywatel może wziąć udział w procesie konsultacyjnym, który prowadzony jest przez Komisję Europejską we wszystkich państwach Wspólnoty. Wnioski z przesłanych elektronicznie ankiet, a także organizowanych debat i spotkań, wykorzystane zostaną w podejmowaniu decyzji o kształcie Unii Europejskiej.

Ankieta elektroniczna dostępna jest na stronie internetowej KE: https://ec.europa.eu/consultation/runner/Future-of-Europe?surveylanguage=pl3 wyświetlenia0 komentarz

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Reymonta 22, 40-029 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: