• dszafarczykinnowac

Podsumowanie konsultacji obywatelskich ws. przyszłości EuropyW związku z zakończeniem cyklu konsultacji obywatelskich nt. przyszłości Europy z udziałem Ministra Spraw Zagranicznych Jacka Czaputowicza, mamy przyjemność przedstawić Państwu film podsumowujący #DebataoEuropie!️

Ministerstwo Spraw Zagranicznych wciąż zachęca do udziału w konsultacjach obywatelskich o przyszłości, które w Polsce realizowane są wspólnie z siecią 15 Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej.

Również Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w ogólnoeuropejskich konsultacjach na temat przyszłości Europy!

Każdy obywatel może wziąć udział w procesie konsultacyjnym, który prowadzony jest przez Komisję Europejską we wszystkich państwach Wspólnoty. Wnioski z przesłanych elektronicznie ankiet, a także organizowanych debat i spotkań, wykorzystane zostaną w podejmowaniu decyzji o kształcie Unii Europejskiej.

Ankieta elektroniczna dostępna jest na stronie internetowej KE: https://ec.europa.eu/consultation/runner/Future-of-Europe?surveylanguage=pl3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie