Konkurs EDUinspirator 2017EDUinspirator to konkurs dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Szukamy osób, których działania wyróżniają się wysoką jakością i które dzięki uczestnictwu w programach zarządzanych przez FRSE, wpływają na otaczającą rzeczywistość. EDUinspiratorem może zatem zostać osoba, która dzięki projektowi rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła się oraz pozytywnie wpłynęła na środowisko lokalne.


EDUinspirator to również mentor, który potrafi podzielić się swoimi doświadczeniami, swoją wiedzą aby podnieść kwalifikacje innych osób i w ten sposób przyczynić się do ich sukcesu. Z tego właśnie powodu tegoroczne hasło konkursowe brzmi „Podziel się sukcesem?”.


W konkursie może wziąć udział każdy, kto był uczestnikiem w projektach realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundacje Rozwoju Systemu Edukacji w latach 2007-2017. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie i zaprezentować nam swoja działalność.


Zgłoszenia można wysyłać od 10 lipca do 11 września.


Laureaci każdej kategorii konkursowej otrzymają nagrodę rzeczową oraz możliwość uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.


Szczegóły konkursu: http://eduinspiracje.org.pl/eduinspirator/

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie