• dszafarczykinnowac

Konferencja Architektura Śląska. Przeszłość. Teraźniejszość. Przyszłość.

29. października mieliśmy przyjemność organizować konferencję online pt. "Architektura Śląska. Przeszłość. Teraźniejszość. Przyszłość." przy współpracy z Klubem Lidera Rzeczypospolitej oddział Śląsk.


W konferencji wzięli udział specjaliści z zakresu architektury, historii regionu i promocji dziedzictwa narodowego na Śląsku: Kamil Iwanicki, Przemysław Łukasik oraz Joanna i Wojciech Małeccy. W trakcie konferencji eksperci omówili historię Śląska, która miała niewątpliwy wpływ na urbanistykę i architekturę regionu oraz jego kulturę i tradycje, które wciąż są aktualne i pielęgnowane w naszym regionie. Eksperci poruszyli również tematykę przyszłości regionu, możliwości jakie posiada Śląsk, aby stać się w dłuższej perspektywie jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Polski zarówno pod względem architektonicznym, jak i strukturalnym.


Następnie eksperci skupili się na teraźniejszych inwestycjach na terenie Śląska, również międzynarodowych, które przyczyniają się bezpośrednio do rozwoju regionu i promocji w wymiarze europejskim.


Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom spotkania, które spotkało się z dużym zainteresowaniem! Zachęcamy do obejrzenia transmisji z wydarzenia!


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie