• dszafarczykinnowac

Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!

Konferencja „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!” organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2019.


Biuro Kształcenia Zawodowego i Edukacji Dorosłych FRSE zaprasza Państwa serdecznie do udziału w konferencji „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!”, która odbędzie się w piątek 18 października 2019 r. w Warszawie.W trakcie konferencji odbędą się debaty „Przyszłość to dziś! Future skills”, dotycząca tego, w jaki sposób tworzenie nowych możliwości zawodowych dla uczniów szkół technicznych i branżowych jest równoznaczne ze wspieraniem rozwoju innowacyjnej gospodarki i umiejętnym angażowaniem potencjału młodego pokolenia oraz debata „Młodzi w zawodzie” z udziałem uczniów i absolwentów różnych form kształcenia zawodowego i programu Erasmus+.


Zaprezentujemy również projekty Erasmus+ i PO WER realizowane przez szkoły branżowe i techniczne, a także przeprowadzimy warsztaty, dotyczące m.in. udziału w międzynarodowych konkursach EuroSkills i WorldSkills. Podczas światowego konkursu umiejętności zawodowych WorldSkills Kazań 2019 polski zawodnik, Maciej Pisarek zdobył srebrny medal w konkurencji gotowanie. Czy w Twojej szkole uczy się kolejny medalista?


Więcej informacji znajdziecie tutaj!

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie