• dszafarczykinnowac

Global COY14 Katowice

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach miał okazję współtworzyć Światową Konferencję Młodzieży - Global COY14 w Katowicach!🌍🌍


Global COY14 miało miejsce tuż przed doroczną konferencją ONZ poświęconą zmianom klimatycznym. 14. Światowa Konferencja Młodzieży (COY14) odbyła się w Katowicach w dniach 29 listopada 2018 r. - 1 grudnia 2018 r.

COY14 był okazją do zajęcia się szerokim zakresem tematów związanych ze zmianą klimatu i zrównoważonym rozwojem. Ponadto, program dotyczył również szerokiej gamy teorii zmian, które są realizowane przez różne części młodzieżowych ruchów klimatycznych, zakwalifikowanych do kategorii aktywizmu i polityki.


W trakcie konferencji prowadziliśmy warsztaty dla uczestników dotyczące polityki wybranych państw wobec zmian klimatu m.in. jakie będą implikacje założeń polityki Javiera Bolsonaro dla Puszczy Amazońskiej. Natomiast na naszym stoisku informacyjnym dyskutowaliśmy z uczestnikami konferencji o polityce międzynarodowej, zbliżającym się szczycie klimatycznym w Katowicach oraz wyjaśnialiśmy na czym polega działalność RODM Katowice.


Zachęcamy do obejrzenia ceremonii zamknięcia konferencji, która dostępna jest na fanpage'u COY14.
31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie