Szukaj
  • dszafarczykinnowac

Global COY14 Katowice

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach miał okazję współtworzyć Światową Konferencję Młodzieży - Global COY14 w Katowicach!🌍🌍


Global COY14 miało miejsce tuż przed doroczną konferencją ONZ poświęconą zmianom klimatycznym. 14. Światowa Konferencja Młodzieży (COY14) odbyła się w Katowicach w dniach 29 listopada 2018 r. - 1 grudnia 2018 r.

COY14 był okazją do zajęcia się szerokim zakresem tematów związanych ze zmianą klimatu i zrównoważonym rozwojem. Ponadto, program dotyczył również szerokiej gamy teorii zmian, które są realizowane przez różne części młodzieżowych ruchów klimatycznych, zakwalifikowanych do kategorii aktywizmu i polityki.


W trakcie konferencji prowadziliśmy warsztaty dla uczestników dotyczące polityki wybranych państw wobec zmian klimatu m.in. jakie będą implikacje założeń polityki Javiera Bolsonaro dla Puszczy Amazońskiej. Natomiast na naszym stoisku informacyjnym dyskutowaliśmy z uczestnikami konferencji o polityce międzynarodowej, zbliżającym się szczycie klimatycznym w Katowicach oraz wyjaśnialiśmy na czym polega działalność RODM Katowice.


Zachęcamy do obejrzenia ceremonii zamknięcia konferencji, która dostępna jest na fanpage'u COY14.
31 wyświetlenia0 komentarz

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Reymonta 22, 40-029 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: