• dszafarczykinnowac

Europa dla obywateli
Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" organizuje dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 14 maja 2019 roku w Częstochowie.
Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli".
"Europa dla obywateli" wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji: · projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego · inicjatyw lokalnych · zaangażowania społecznego i demokratycznego · pamięci europejskiej
Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia.

Termin: wtorek, 14 maja 2019, godz.11.00-14.45 (rejestracja od godz. 10.30)
Miejsce spotkania : sala szkoleniowa "W Koronie Drzew", ul. Racławicka 2/1, 42-200 Częstochowa Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie