Szukaj
  • dszafarczykinnowac

#ErasmusDays

W piątek 12. października w siedzibie Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Katowicach, wspólnie z uczniami z IV LO im. gen. S. Maczka w Katowicach świętowaliśmy ogólnoeuropejską inicjatywę #ErasmusDays.


W ramach spotkania odbyły się m.in. warsztaty z pisania wniosków oraz konsultacje dotyczące kariery w strukturach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Korpusu Solidarności.


#ErasmusDays jest inicjatywą mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. Przez dwa dni, 12-13 października 2018 roku, na terenie całej Europy będą organizowane były spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których można było posłuchać (lub samemu opowiedzieć!) o efektach projektów Erasmus+.W trakcie imprezy każdy mógł bliżej zapoznać się z praktyczną stroną funkcjonowania Programu Erasmus+, odkryć kolejne obszary aktywności znajdujące się w szerokim spektrum jego oddziaływania. #ErasmusDays to doskonała okazja do przekonania się jak za pomocą środków pochodzących z Programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne na poziomie zarówno społeczności lokalnej czy zawodowej, ale także dzięki pogłębionej współpracy międzynarodowej, w europejskiej i ogólnokrajowej skali.2 wyświetlenia0 komentarz

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Reymonta 22, 40-029 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: