Biznes i prawo chińskie na Uniwersytecie EkonomicznymZachęcamy do zwrócenia uwagi na bardzo ciekawy kierunek studiów podyplomowych, które planuje uruchomić Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - "Chiny - biznes i prawo".


Celem studiów jest przygotowanie przedsiębiorców i menedżerów firm prowadzących i/lub chcących prowadzić biznes z Chinami. Całościowa problematyka studiów uwzględnia założenia projektu „Nowego Jedwabnego Szlaku 16 + 1” i obejmuje zagadnienia pozwalające poznać partnera chińskiego.


Studia adresowane są do absolwentów studiów wyższych, przedsiębiorców, menedżerów i specjalistów, przygotowujących się do prowadzenia biznesu z przedsiębiorcami z Chin.


W programie studiów znajdą Państwo m.in. zajęcia z chińskiej myśli polityczno-społecznej, chińskiego systemu prawnego, handlu międzynarodowego, gospodarki ChRL.


Program został opracowany tak, aby pokazać możliwości współpracy i ośmielić polskich przedsiębiorców oraz pomóc w prowadzeniu biznesu z partnerami chińskimi. Fenomen chińskiego rynku na długo pozostanie z nami, dlatego warto kształcić się w tym obszarze.


Rekrutacja trwa do 13. października.

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie