Szukaj
  • dszafarczykinnowac

Akademia Liderów Dyplomacji - II spotkanie

W dniach 10-11. października 2020 roku w gliwickiej siedzibie RODM Katowice odbyło się drugie spotkanie Akademii Liderów Dyplomacji.


Podczas tego spotkania mieliśmy przyjemność gościć wicedyrektor generalną Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Marlenę Miąsko, która wprowadziła uczestników w podstawy etykiety biznesowej oraz metodą case study wprowadziła młodych w kwestie organizacji wydarzeń na szczycie, zarówno pod względem lokalnym, jak i międzynarodowym.


Kolejnym naszym gościem był dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie Łukasz Curyło, który rozmawiał z uczestnikami na temat możliwości rozwoju zawodowego i ich predyspozycjach zawodowych w kontekście planowanej kariery.


Ostatnim z gości był dr hab. Robert Rajczyk, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego i ekspert Warsaw Institute, z którym uczestnicy dyskutowali na temat geopolitycznego układu sił wobec pandemii koronawirusa COVID-19 oraz wyzwań, które czekają na nas w przyszłości.


Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim ekspertom oraz uczestnikom spotkania! Następne przed nami już 24. października!3 wyświetlenia0 komentarz

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Reymonta 22, 40-029 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: