• dszafarczykinnowac

Akademia Liderów Dyplomacji - II spotkanie

W dniach 10-11. października 2020 roku w gliwickiej siedzibie RODM Katowice odbyło się drugie spotkanie Akademii Liderów Dyplomacji.


Podczas tego spotkania mieliśmy przyjemność gościć wicedyrektor generalną Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Marlenę Miąsko, która wprowadziła uczestników w podstawy etykiety biznesowej oraz metodą case study wprowadziła młodych w kwestie organizacji wydarzeń na szczycie, zarówno pod względem lokalnym, jak i międzynarodowym.


Kolejnym naszym gościem był dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie Łukasz Curyło, który rozmawiał z uczestnikami na temat możliwości rozwoju zawodowego i ich predyspozycjach zawodowych w kontekście planowanej kariery.


Ostatnim z gości był dr hab. Robert Rajczyk, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego i ekspert Warsaw Institute, z którym uczestnicy dyskutowali na temat geopolitycznego układu sił wobec pandemii koronawirusa COVID-19 oraz wyzwań, które czekają na nas w przyszłości.


Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim ekspertom oraz uczestnikom spotkania! Następne przed nami już 24. października!4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie