konkurs

fotograficzny

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach organizuje konkurs fotograficzny „Niepodległa w obiektywie” dla osób mieszkających w województwie śląskim.

 

Jego celem jest upamiętnianie miejsc i wydarzeń związanych z walką Polaków o niepodległość na ziemiach śląskich. Na Śląsku znajduje się wiele miejsc, których historia zasługuje na to, aby zostać przedstawiona i opowiedziana. Konkurs da okazję, aby wzmocnić kulturę pamięci i świadomość historyczną o przeszłości regionu.

Do 1. listopada czekamy na zgłoszenia w postaci zdjęć opatrzonych krótkimi opisami (do 1200 znaków). Opis powinien przedstawiać historyczny kontekst sfotografowanych miejsc lub osób. 

 

Konkurs realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem konkursu, dowiedz się jak wygrać cenne nagrody. 

Prace należy wysyłać na adres mailowy rodm@rodm-katowice.pl

Zgłoszone prace zostaną opublikowane w galerii konkursowej niezwłocznie po otrzymaniu i zaakceptowaniu przez Organizatora.

 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 11. listopada 2018 roku. Wyłonimy dziesięć najlepszych prac, a przede wszystkim, troje zwycięzców. Zakończenie konkursu włączymy w obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Państwo Polskie.

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody:  za zajęcie I miejsca – voucher o wartości 1500 zł II miejsca – voucher o wartości 1000 zł III miejsca – voucher o wartości 500 zł.

Zapraszamy do udziału w konkursie! 

galeriaw

obiektywie

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Damrota 6, 40-022 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: