Nov 22, 2019

10 edycja World Usability Silesia

23 listopada 2019 w sali audytoryjnej MCK odbędzie się 10 edycja World Usability Silesia - wydarzenia edukacyjnego, poświęconego tematyce UX (user experience) i projektowaniu skoncentrowanemu na człowieku (human-centered design). Celem konferencji jest popularyzowanie wiedzy na temat projektowania użytecznych produktów i usług oraz roli i odpowiedzialności projektantów we współczesnym świecie.

Konferencja inspirowana jest międzynarodową inicjatywą World Usability Day, zapoczątkowaną przez UX Professionals Association. Śląska edycja WUD to największa bezpłatna konferencja o tej tematyce w Polsce, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń na Górnym Śląsku.

Oct 28, 2019

CYBERSEC CEE

CYBERSEC jest pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych w Europie coroczną konferencją typu public policy, poświęconą strategicznym aspektom cyberprzestrzeni i globalnej rewolucji technologicznej, której celem jest zwiększenie cyberbezpieczeństwa w różnych sektorach gospodarki w UE, NATO oraz ich państwach członkowskich.

FORMUŁA CYBERSEC CEE

Konferencje CYBERSEC ugruntowały już swoją pozycję w Krakowie, Warszawie, Brukseli i Waszyngtonie, a niebawem zagoszczą w kolejnych innowacyjnych technologicznie miastach, w różnych częściach świata. W jubileuszowym 2019 roku, CYBERSEC rozszerza swoją formułę.

Nov 04, 2019

V Światowa Konferencja Antydopingowa

Piąta Światowa Konferencja WADA dotycząca dopingu w sporcie odbędzie się w dniach 5- 7 listopada 2019 r. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Przedstawiciele ruchu sportowego, rządów oraz krajowych i regionalnych organizacji antydopingowych; wraz z zawodnikami, ich otoczeniem, mediami i innymi ekspertami antydopingowymi spotkają się w Katowicach, aby podsumować ewolucję Clean Sport oraz przeprowadzić dyskusje i debaty na wysokim szczeblu dotyczące globalnego programu antydopingowego, jego praktyk i procesów.

Sep 28, 2019

Narodowa Perła Gruzji

Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew - czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą - artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia.

I oto przed Państwem Narodowa Perła Gruzji,zespół ''Adjarian Song and Dance''. Zespół otrzymał liczne certyfikaty i dyplomy merytoryczne, a także nagrody pieniężne i otrzymał jedne z największych uznań krytyków. W 2016 r. Zespół uzyskał status akademicki dzięki nauczaniu i technikom, których udziela im Temuri Koridze, światowej sławy i najbardziej elitarny tradycyjny artysta tańca w Gruzji.

Aug 31, 2019

32. Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny

Od 24 sierpnia do 1 września 2019 r. trwał 32. Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny. Zespoły z Algierii, Argentyny, Bułgarii, Czech, Ekwadoru, Litwy, Meksyku, Sri Lanki, Sycylii, Ukrainy oraz Polski wystąpiły w Brennej, Cieszynie, Chorzowie, Tychach, Ustroniu, Pszczynie, Psarach i Piekarach Śląskich.

Corocznie gospodarzem festiwalu jest Studencki Zespół Pieśni i Tańca Katowice działający w ramach Uniwersytetu Śląskiego – głównego organizatora imprezy.

1 / 14

Please reload

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Damrota 6, 40-022 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: