Sep 23, 2020

3. Międzynarodowy Festiwal Open The Door

Trzecia edycja Międzynarodowego Festiwalu Open The Door. W czasach dystansu, izolacji i strachu nie możemy zrezygnować z otwartości. To ona pozwoli nam żyć dalej w zmienionym, ale przyjaznym i zrozumiałym dla nas świecie. Dlatego kontynuujemy festiwalową tradycję i otwieramy Teatr Śląski na inne, nowe, rzadkie i zawsze na najwyższym poziomie.

Od 24 do 27 września zapraszamy na spektakle, pokazy, działania online, spotkania.

Oct 17, 2020

15. Międzynarodowy Festiwal im. G. G. Gorczyckiego

Piętnaście koncertów z udziałem znakomitości polskiej sceny muzycznej od 18 września do 11 października 2020 roku. Tegoroczna edycja festiwalu pod tytułem „Ludzi można spostrzec zamykając oczy” uczci 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II w kontekście obchodów 335. rocznicy urodzin Patrona Festiwalu oraz 250. rocznicę urodzin Ludwiga van Beethovena. Przesłaniem Festiwalu jest także przełamywanie barier i własnych słabości poprzez zwrócenie uwagi na osoby z dysfunkcją wzroku. Podczas Festiwalu usłyszymy siedem premierowych wykonań kompozycji współczesnych polskich twórców.

Sep 02, 2020

European Tech and Start-up Days

European Tech and Start-up Days to wydarzenie łączące start-upy i korporacje oraz organizacje wsparcia biznesu. Celem imprezy jest integracja środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami, którzy będą obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Tech" podkreśla znaczenie technologii jako płaszczyzny kooperacji firm – niezależnie od skali ich działania, struktury organizacyjnej czy rynkowego doświadczenia. Chcemy, aby w MCK spotkali się wszyscy, firmy ze start-upowym rodowodem, ale też te mocniej już osadzone na rynku. Oparte na biznesowym wykorzystaniu wiedzy. Dojrzalsze, ale wciąż rozwijające innowacje. Z kreatywnością wpisaną w DNA.

Sep 15, 2020

Meetings Week Poland

Ósma edycja Meetings Week Poland (MWP) – odwołana w kwietniu tego roku z powodu wynikającego z pandemii zakazu organizacji wydarzeń – odbędzie się we wrześniu, w nowej formule. Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy – uczestnicy będą gościć na żywo w obiektach w pięciu miastach Polski oraz za pośrednictwem internetu z dowolnego miejsca na świecie. Zagadnienia podjęte podczas MWP będą odnosić się do nowej rzeczywistości, w której przemysł spotkań odbudowuje swoją pozycję. Wśród mówców są międzynarodowi i polscy eksperci i praktycy, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji branżowych oraz ambasadorowie kongresów.

Sep 11, 2020

VIII Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

VIII Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej odbędzie się 12 i 13 września 2020. Zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Gospodarzem imprezy jest Miasto Katowice!

1 / 18

Please reload

Regionalny Ośrodek Debaty 

Międzynarodowej w Katowicach

ul. Reymonta 22, 40-029 Katowice

Biuro jest czynne od poniedziałku 

do piątku w godzinach od 10 do 18

 

tel. 579-632-319

mail: rodm@rodm-katowice.pl

www.rodm-katowice.pl

 

Zadanie dofinansowane ze środków 

Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ORGANIZATORZY:

PARTNERZY: